Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Goślub-Osada

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana ogrodzona Florek

Florek(Goślub-Osada + 20 km)

149 000 zł1 213 m² 122,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną na Florku pod Kutnem. Zachodnia strona miasta. Powierzchnia działki 1213 mkw. Plan zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie działki pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Skrzeszewy

Skrzeszewy(Goślub-Osada + 25 km)

150 000 zł140 m² 1 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 006 m²

Są nieruchomości "pod klucz". I są takie, które czekają na kogoś, kto nada im nowe życie. Nieruchomość dla osób szukających ciszy, przestrzeni i prywatności, które szukają miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Krzeszewska

Ozorków(Goślub-Osada + 19 km)

185 000 zł1 851 m² 99,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1851 m , położona w spokojnej i zielonej części Ozorkowa, oferuje idealne połączenie bliskości natury z wygodami codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Zagłoba

Zagłoba(Goślub-Osada + 18 km)

99 000 zł1 004 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca pod budowę domu, ale chcesz uniknąć wielomiesięcznego oczekiwania na urzędnicze decyzje? Ta nieruchomość (dz. nr 166/16) w miejscowości Zagłoba eliminuje największą przeszkodę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Cyprianów

Cyprianów(Goślub-Osada + 20 km)

220 000 zł1 011 m² 217,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Numer oferty W biurze: sdz/kl15a/2025 Oferta wyłącznie u nas w biurze. Oferujemy do sprzedaży 2 działki rekreacyjne o łącznej powierzchni 1011 m2 (530 m i 481 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Konopnickiej

Kania Góra(Goślub-Osada + 20 km)

300 000 zł7 810 m² 38,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) 7810m2/działka bud. 4965m2/2845m2las Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Oferujemy do sprzedaży działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Leszczynek

Leszczynek(Goślub-Osada + 15 km)

2 490 000 zł317 m² 7 854,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Sprzedam dom na dużej działce 6300 mkw. w Leszczynku - Kutno Gmina. Bardzo dobra lokalizacja pomiędzy drogą wojewódzką i drogą Gminną. Bardzo dobry i szybki dojazd do centrum Kutna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Sokolniki-Las(Goślub-Osada + 18 km)

3 190 000 zł237,19 m² 13 449,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 091 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom z duszą, klasą i własnym spa! lokalizacja: sokolniki-Las (woj. łódzkie, pow. zgierski, gm. Ozorków). W sercu zielonej enklawy, z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Zgierska

Biała(Goślub-Osada + 19 km)

270 000 zł4 501 m² 59,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy działkę rolną w miejscowości Biała powiat Zgierski. Rozpoczęty proces uzyskania warunków zabudowy! Prezentujemy działkę rolną o powierzchni 4501 m2. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Stryków(Goślub-Osada + 25 km)

437 100 zł47 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania w Zielonej Dolinie - komfort i funkcjonalność w Strykowie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych mieszkań w inwestycji Zielona Dolina , w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Goślub-Osada

Goślub-Osada,łódzkie

55 000 zł34 m² 1 617,65 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na wsi o powierzchni 33,8m2+garaż25,7m2+działka 500m2 Na wyposażeniu mieszkania zostają meble kuchenne+kuchnia gazowa+lodówka meble pokojowe +fotel rozkładany +.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij